UYARI
LütfenKırmızıalanları boş bırakmayın

Kategoriler

Sipariş Takip

Sipariş Takip

Popüler Ürünler

  • 2 Li Massengena Bitkisi

    2 Li Massengena Bitkisi

    85 TL

    İncele

Hakkımızda

İNTERFLORA ÇİÇEKÇİLERİ DERNEĞİ

Günümüzde iletişim, tahminlerin ötesinde bir hızla gelişiyor; zaman ve uzaklık kavramları adeta yeniden tanımlanıyor. Bu değişim, duygusallıklarımızı, hayal gücümüzle birleştirerek daha farklı bir gerçekliğe kavuşturmamıza da fırsat veriyor. Uzakta olsalar bile, sevdiklerimize ulaşabilmek, sevinci ve acıyı paylaşmak, yaşama beklenmedik sürprizler katmak ve varlığımızı hissettirmek artık o kadar kolay ki...

‘‘Bütün dünyaya çiçek!’’ sloganıyla çalışmalarını sürdüren ve tüm dünyada kabul gören ‘’INTERFLORA’’, kaliteli, güvenli, müşteri odaklı ve zamanla yarışan nitelikte bir hizmeti almanın adresidir.

INTERFLORA, duygularınızı düşlerinizdeki çiçeğe dönüştürerek, en uzak mekanlardaki dostlarınıza bile iletmenize imkan veren uluslararası bir organizasyondur.

Yurtiçi ve Yurtdışı çiçek siparişlerinizi zamanında alıcısına teslim etmek, ürünün kalitesi ve siparişin zamanında alıcıya teslimi konusundaki titizliğimiz hizmetlerimizin vazgeçilmez ilkeleridir.

INTERFLORA, çok pratik bir işleyişe sahiptir.
Dünyanın herhangi bir yerinden ülkemize veya ülkemizden dünyanın herhangi bir yerine bir çiçek göndermek istediğinizde, üye kuruluşlarımızı arayarak veya 24 saat hizmet sunan web sitemizden sipariş verebilirsiniz.
Zengin çeşitlerin yer aldığı özel olarak hazırlanan kataloglarımızı, üye kuruluşlarımızda veya web sitemizden inceleyebilir, öneriler ve özel bilgilerden yararlanabilirsiniz.

Çiçekçi Sitesi Çiçek Yazılımı